PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKYBRNO A OKOLÍ BESKYDY a VALAŠSKO - turistický subregion POODŘÍ - turistická oblast TĚŠÍNSKÉ SLEZSKO - turistická oblast OSTRAVSKO - turistická oblast OPAVSKÉ SLEZSKO - turistická oblast JESENÍKY - turistická oblast HLAVNÍ STRANA Okres Bruntál (region NUTS 4) Okres Karviná (region NUTS 4) Okres Ostrava (region NUTS 4) Okres Frýdek-Místek (region NUTS 4) Okres Nový Jičin (region NUTS 4) Okres Opava (region NUTS 4) Okres Bruntál (region NUTS 4) CZECH REPUBLIC REGION POODŘÍ REGION SLEZSKÁ HARTA ODERSKO BESKYDY-VALAŠSKO DESTINAČNÍ MANAGEMENT MORAVSKOSLEZSKÝ
Neděle 14.04.2024
Vyhledávání
  Vyhledávací centrum
Moravskoslezský REJSTŘÍK
ZÁKLADNÍ INFORMACE
  Moravskoslezsky kraj
Moravskoslezská nej
Města a obce
Euroregiony
Mikroregiony a sdružení
Turistické regiony ČR
Turistické oblasti ČR
Pohádkové regiony
Destinační management MSK
Klastr cestovního ruchu
AKTUALITY A AKCE
  Aktuality
Kalendář akcí v kraji
Folklorní akce a festivaly
Turistické akce
Veletrhy a výstavy
Kongresy a konference
Lázeňství
  Lázeňská zařízení
Zdravotní pojištění
Turistika a volný čas
  Informační služby
Kultura a zábava
Hrady a zámky
Památky a architektura
Sport a relaxace
Agroturistika
Pěší turistika
Cykloturistka
Vodní turistika a sporty
Zimní sporty
Klub českých turistů
Sdružení a spolky
Cestovní kanceláře
Folklor a tradice
  Folklorní sdružení
Folklorní soubory
Folklorní festivaly
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Příroda a její ochrana
  Přírodní zajímavosti
Chráněná krajinná území
Naučné stezky
Ubytování a stravování
  Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, motoresty
Penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Další stravování
Gastronomické speciality
OBCHOD A SLUZBY
  Služby motoristům
Služby
Obchod
Nákupní centra
PODPORA PODNIKÁNÍ
  Investiční příležitosti
Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Finanční sektor a pojištění
Nemovitosti k prodeji
Průmyslová výroba
Potravinářská výroba
  KLACR.cz, Moravskoslezský klastr cestovního ruchu

Hotel Sauna [ Hotel nebo hostel ]

Hotel SAUNA je soukromý hotel rodinného typu, který Vám nabízí přiměřené pohodlí a soukromí v době kdy odpočíváte na zasloužené dovolené. Teploty v léte sice nedosahují hodnot Kanárských ostrovů či jiného přímořského letoviska, ale zase nepůsobí Vašemu organismu takovou zátěž. Nádherná příroda Jeseníků láká k procházkám či k výletům na kole do nenapodobitelného okolí - nejvyšší moravská hora Praděd, světoznámé lázně Karlova studánka a řada dalších zajímavých lokalit čeká na Vaši návštevu. Díky příznivým klimatickým podmínkám jsou Jeseníky přímo balzámem na horní cesty dýchací nebo na druhé straně též rájem houbařů. Prostě ten, kdo má rád přírodu zamíří neomylně do Jeseníků a my se o Vás v hotelu Sauna postaráme.

Ubytování
K ubytování vám můžeme nabídnout 2 apartmány, čtyř a šesti lůžkový, vybavené barevnou televizí se satelitním příjmem. Samozřejmostí je kompletní vlastní sociální vybavení.
Dále máme k dispozici 2 - 3 lůžkové pokoje vybavené tekoucí teplou a studenou vodou. Na vyžádání zapůjčíme radiopřijímač. Velmi kvalitní sociální zařízení je společné na stejném patře jako pokoje. Součástí hotelového komplexu je vlastní parkoviště a hotelová sauna. Celodenní stravování je zajištěno v naší hotelové nekuřácké restauraci otevřené denně do 22 hodin.

Další možnosti
V okolí hotelu je možno v letní sezoně provozovat turistiku po velmi zajímavých a kvalitně značených turistických stezkách. Vyznavače cykloturistiky jistě potěší stále rostoucí počet značených cyklotras různé obtížnosti a délky. Vždy však mají něco společného a to je fakt, že vedou neopakovatelnou krajinou Jeseníků.

Nabízíme vám v mimosezonní době možnost pronájmu celého hotelu pro uzavřenou společnost. Máte zde možnost pořádat svatby v malém rodinném kruhu. Výrobní či jiné organizace jistě uvítají možnost uspořádání školení.

Samostatnou kapitolu tvoří zimní měsíce. Necelých 40 metrů od vchodu do hotelu "SAUNA" se nachází lyžařský vlek s napojením na 2 sjezdovky různé obtížnosti. V těsné blízkosti hotelu jsou uměle zasněžované svahy, které prodlouží lyžařskou sezonu. Nemusíte do Alp či jinam, Jeseníky Vám nabídnou za levnější peníz totéž, co zahraniční lyžařská centra. A když k tomu připojíte kvalitní služby našeho hotelu, útulnou nekuřáckou restauraci a k tomu připočteme obrovskou výhodu vlastního velkokapacitního parkoviště (mimochodem pro hosty hotelu zdarma).

KONTAKTNÍ ADRESA:

Hotel Sauna
Karlov pod Pradědem 24
793 36 Malá Morávka
Česko (CZ)
tel: (+420) 554 273 037
(+420) 603 470 509

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.hotelsauna.cz

Typ záznamu: Hotel nebo hostel
AKTUALIZACE: Petr Svoboda (Infomorava.cz) org. 56, 19.10.2004 v 09:08 hodin
Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
FOLKLORNÍ AKCE A FESTIVALY
TURISTIKA